בלוג

מאתר נזילות מקצועי

טיפים לחסכון בעלות שרותי איתור נזילות

מאמר זה נועד לעזור לכם להשיג חסכון מירבי בעלות איתור הנזילה, אנו בטוחים שתשמחו לשלם כמה שפחות, ולכן בהחלט ממליצים שתקראו את המאמר עד תומו.
מטבע הדברים לא תוכלו ליישם את כל ההמלצות, אך מספיק שחלקן יהיו רלוונטיות עבורכם, ואנו בטוחים שתשיגו חסכון ניכר בעלויות.

אז למה אתם מחכים? בואו ונתחיל….

 1. תזמון איתור הנזילה – אם לא מדובר בנזילה חמורה, מומלץ לתזמן את מועד קבלת השירות לשעה סבירה במסגרת יום העבודה הרגיל.
  הזמנת מאתר נזילות מחוץ לשעות העבודה, לדוגמה ב-20:00 בלילה תייקר את עלות השירות, ולכן אם אין דחיפות, הסבלנות תשתלם.
  כמובן שאם מדובר בנזילה חמורה יש להזמין מידית שירות איתור נזילות, אחרת הנזקים יחמירו, ועלות תיקונם עשויה להתייקר משמעותית.
 2. הזול עולה ביוקר – כמעט כולנו מכירים את הפתגם הידוע "הזול עולה ביוקר". מומלץ לבחור מאתר נזילות מיומן ומקצועי, כזה שידע להתאים לכם את שיטת האיתור הנכונה ולבצע אותה ברמת מקצועיות גבוהה. סטנדרט עבודה גבוה ימנע טעויות ונזקים מיותרים.
  מאתר נזילות שאיננו מקצועי עשוי לספק לכם אבחנה שגויה, ואף לגרום לנזק רב לדירה עקב ניסיונות איתור כושלים.
 3. שיתוף מידע – טרם הזמנת מאתר הנזילות מומלץ לפרט ולמסור לו כל בדל מידע שעשוי לתרום. הקירות של השכנים מתקלפים? הייתה לכם נזילה אחרת לפני שנה? אל תתקמצנו ותחסכו מידע. גם מידע שעשוי להראות לכם לא רלוונטי, עשוי להועיל למאתר הנזילות. ובשורה התחתונה ככל שתפשטו ותקלו עליו את תהליך איתור הנזילה, כך סביר להניח שתקבלו מחיר אטרקטיבי יותר.
 4. הקלו על הגישה במקום – ככל שסביבת העבודה תהיה נוחה יותר, כך מאתר הנזילות יוכל לבצע את העבודה במקסימום אפקטיביות ובמינימום זמן.
  לפיכך, טרם הגעתו למקום מומלץ להזיז חפצים שחוסמים גישה כדוגמת צעצועים ורהיטים, ולוודא שסביבת העבודה נוחה ומסודרת.
 5. תיאום עם כל הגורמים הרלוונטיים – על מנת שניתן יהיה לבצע את האיתור ללא עיכובים מיותרים, חשוב שכל הגורמים הרלוונטיים יהיו נוכחים במועד ביצוע האיתור.
  מי עשוי להיות רלוונטי? שוכר דירה, משכיר דירה, שותפים, שכנים שצצו אצלם רטיבות, טפטופי מים וקילופי צבע וכן הלאה.
 6. השוואת מחירים – מומלץ לוודא שאינכם משלמים מחיר מופקע, עם זאת חשוב לשים לב שעלות איתור נזילה משתנה ממקרה למקרה. אם מדובר באיתור נזילה בחצר לדוגמה, המחיר יהיה שונה מעלות איתור נזילה בדירה.
  כמו כן, אם מאתר הנזילות נקב במחיר נמוך באופן משמעותי מהמחיר המקובל בשוק, אל תמהרו להזמין את שירותיו. עשו חושבים מדוע המחיר כה נמוך. האם מדובר במאתר חובבן? האם בעל המקצוע שואף לנפח את המחיר תוך כדי עבודה?
 7. סל שירותים מלא – אומנם ברגע זה אתם זקוקים למאתר נזילות, אך מי יבצע את תיקון האינסטלציה במידה וידרש? מי ירצף את המקצפות לאחר שבירתן? מי יבצע ייבוש תת רצפתי במידה והצטברו מים מתחת למרצפות הדירה? אם מאתר הנזילות מציע אך ורק שירות איתור, בהחלט יתכן שתצטרכו להתרוצץ בין בעלי מקצוע רבים. כך שקיים יתרון ברור לחברת איתור נזילות שמציעה שירותים נוספים.

  אגב, אנו בדניאל איתור נזילות ושיקום מציעים חבילת שירותים נרחבת. אצלנו ניתן לקבל את כל השירותים, החל מאיתור נזילות, דרך תיקון צנרת ללא הרס ועד לשרותי שיקום מבנים, ואף שירות ניהול תביעות מול חברות ביטוח.

מאתר נזילות מקצועי

לסיכום, אנו מקווים שחידשנו לכם ושתאמצו את חלק מהטיפים שפירטנו כאן.
בכל אופן, בכל שאלה שעולה לכם בנושא איתור נזילות אתם בהחלט מוזמנים לפנות אלינו בכל עת.

אנו בדניאל איתור נזילות ושיקום מבנים מציעים לא רק שירות אדיב ומקצועי, אלא גם שירותי איתור נזילות במחירים המשתלמים ביותר!
לא מאמינים? צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר משתלמת ביותר.

דילוג לתוכן