בלוג

מאתר נזילות מקצועי

על פי מה נקבעת עלות איתור נזילה?

בכל יום אנו נשאלים שאלות רבות בנושא עלות איתור נזילות, כדוגמת כיצד ניתן לדעת כמה יעלה לבצע איתור נזילה? על בסיס מה נקבע מחירון איתור נזילות? ושאלות רבות דומות, שבבסיסן עומדת השאלה מהם המרכיבים לתמחור שירות איתור נזילות.

אז ראשית נפתח בכך שמקור השאלה די ברור, כמו כמעט כל שירות אחר, מחיר שירות איתור נזילות איננו קבוע ומשתנה בהתאם לסוג האיתור ומורכבות העבודה הנדרשת.
בעסקת מכר של מוצר מוגמר כדוגמת מכונית או חולצה, בד"כ נקבל מחיר איתור נזילות סופי כבר בשלב ראשוני של ההתעניינות ברכישה, הרי קיים מחיר מדויק למוצר.
בשונה ממוצר מוגמר, כאשר אנו מזמינים שירות, ידוע לנו שקיים שוני רב בין מקרה למקרה. איתור נזילה בחצר לדוגמה, מצריך משאבים רבים יותר לעומת איתור נזילה בדירה.

בבלוג זה, נביא לפניכם את הפרמטרים העיקריים שמשפיעים על מחיר איתור נזילה.

 • סוג הנזילה: נזילת מים בחצר? נזילת מים בדירה? נזילת מים מברכת שחייה? לכל סוג נזילה מאפיינים ואופי עבודה שונה. לסוג הנזילה ישנה חשיבות מכרעת בתמחור האיתור.
 • מורכבות העבודה: כמו כל שירות אחר, ככל שהשירות מורכב ומצריך משאבים רבים יותר, כך עלות איתור נזילות תתייקר. שירות איתור נזילה בגז בחצר בשטח של 400 מ"ר כאשר הצנרת קבורה בעומק רב, יצריך עבודה מאומצת יותר לעומת איתור נזילה בחצר בשטח של 20 מ"ר כאשר הצנרת נמצאת בעומק סטנדרטי מתחת לפני האדמה.
 • ריבוי נזקים: ככל שישנם נזקים רבים יותר, כך מדובר בעבודה שמצריכה השקעה רבה יותר, ובהתאם מחיר איתור נזילות עשוי להתייקר.

פרמטרים כלליים שעשויים להשפיע על עלות איתור נזילות:

 • שירות חירום: האם מדובר בהזמנת שירות חירום, לדוגמה איתור נזילה בשעת לילה מאוחרת או בערב חג בהתראה מידית מעכשיו לעכשיו.
 • הנחת לקוח קבוע: לקוח קבוע יזכה להנחה סמלית כאות הוקרה על נאמנותו.
  כמו כן, במידה והלקוח ימליץ על שירותי מאתר הנזילות ללקוחות נוספים, סביר להניח שגם על כך יתוגמל כראוי.
 • מקצועיות המאתר: כל בעל מקצוע מציע רמת מחירים שונה, כמובן שרובם מתמחרים את שירותיהם בטווח המחירים המקובל בענף.
  אגב, מאתר מקצועי ומיומן בד"כ לא יתמחר את שירותיו מעל לטווח המחירים הממוצע, וזאת על אף איכות עבודתו הגבוהה. שואלים את עצמכם מדוע? הסיבה די פשוטה, מאתר מקצועי יאתר את הנזילה במיומנות ובמהירות, וזאת בזכות המיומנות שרכש והציוד המקצועי בו הוא נעזר.
  ראוי לציין שמחיר נמוך באופן מחשיד צריך להוות לכם תמרור אזהרה, אל תשכחו את הפתגם הידוע "הזול עולה ביוקר".

בכל אופן, המלצתנו היא לפנות אך ורק למאתר נזילות מקצועי ומיומן. איתור נזילות זהו מקצוע שדורש מיומנות רבה וציוד מקצועי, בלעדיהם אתם עשויים לסבול מעבודה רשלנית ונזקים כבדים.

ניקח לדוגמה מאתר נזילות חובבן שמסתמך על תחושתו לשם איתור מוקד הנזילה. כל ניסיון כושל שלו להצביע על מוקד נזילה יצריך חשיפה של הצנרת, ובמילים אחרות הרס של קירות או ריצוף. רק דמיינו לכם איך תראה הדירה אחרי עבודתו של בעל מקצוע שכזה.
אגב, אנו בדניאל איתור נזילות מתחייבים לא רק לשירות אדיב ואמין, אלא גם לסטנדרט עבודה גבוה במיוחד. מאתרי הנזילות שלנו מיומנים ומקצועיים, וכמובן ברשותם הציוד החדיש ביותר החל ממצלמה תרמית מתקדמת, דרך מדי לחץ ומכשירי איתור נזילות בגז ובשמע ועד לציוד לתיקון צנרת ללא הרס.

אנו בדניאל איתור נזילות מציעים את מחיר איתור נזילות המשתלם ביותר!
אגב, אם יש לכם ביטוח נזקי צנרת אנו מציעים שירות ייחודי של ניהול תביעות מול חברות הביטוח. מדובר בשירות ייחודי שאנו מציעים ללא עלות כלל. המומחים שלנו שכוללים שמאי, עורך דין וכמובן מאתר נזילות ינהלו את כל התהליך מול חברת הביטוח, ויפעלו למיצוי מלוא זכויותיכם באופן מקסימלי.
לכן אם אינכם מרוצים משירותי בעלי המקצוע של חברת הביטוח, אם הנזילה חוזרת שוב ושוב, אם כתוצאה מהרטיבות נגרמו נזקים לדירה, אל תחשבו פעמיים. צרו איתנו קשר בהקדם ואנו ננהל עבורכם את כל התהליך כך שתקבלו את כל מה שמגיע לכם.

דילוג לתוכן