שיקום נזקי מים

חברת דניאל שיקום מבנים מתמחה בתחום שיקום נזקי אש, שריפה ועשן
אנו מתחייבים לעבודה מקצועית בסטנדרטים הגבוהים ביותר

 

שריפות עלולות לגרום לנזקים כבדים למבנה ולתכולתו, האש מתפשטת במהירות ומשארה אחרי נזקים כבדים במיוחד. המראות והריחות לאחר השריפה קשים במיוחד, ולעיתים קרובות מלווים בסערת רגשות לנוכח ההרס הרב.

פעולות שיקום מבנה לאחר שריפה מחייבות מיומנות, מקצועיות וידע רב. טיפול שגוי לא רק שלא יועיל אל אף עשוי לגרום להחמרת הנזקים.

שיקום נזקי שריפה ואש – עבודה לחברה מקצועית

ישנן עבודות בהן ניתן להתפשר לגבי מקצועיות ומיומנות בעל המקצוע שמולנו, אם לדוגמה הלכו לתופרת להצר את המכנסיים, במקרה הגרוע במידה ואיננו מרוצים מאיכות התפירה, הנזק יסתכם בעלות המכנסיים.
בשיקום מבנה לאחר שריפה הסיפור שונה לגמרי, פוטנציאל הנזקים מעבודה לא מקצועית עשוי להגיע למאות אלפי שקלים. שיקום מבנים ובפרט שיקום מבנה לאחר שריפה מצריך ידע רב. חשוב לדעת כיצד להתמודד עם גורמים וחומרים כדוגמת חומרים מעכבי בעירה, פיח, תשתיות חשמל שרופות ועוד.

שיקום נזקי שריפה ואש ע"י טכנולוגיות מתקדמות

בעשורים האחרונים כמעט כל תחום בחיינו השתנה ללא הכר בזכות המהפכה הטכנולוגית.
היתרונות הטכנולוגיים לא פסחו על תחום שיקום המבנים, והם הביאו איתם תרומה משמעותית אשר באה לידי ביטוי בקיצור משך השיקום הממוצע, בטיחות העבודה, איכות העבודה ועלויות השיקום.
אגב, אנו בדניאל שיקום מבנים עושים שימוש במכשור החדיש ביותר, ומאמצים טכנולוגיות חדישות ומובילות בקצב גבוה.

נזקי אש ושריפה

נזקי אש ידועים כקשים במיוחד, הן לבני אדם ובע"ח והן למבנים ולסביבה. גם בתנ"ך קיימת התייחסות ספציפית לנזקי אש : ""כִּי תֵצֵא אֵשׁ, וּמָצְאָה קֹצִים, וְנֶאֱכַל גָּדִישׁ אוֹ הַקָּמָה אוֹ הַשָּׂדֶה – שַׁלֵּם יְשַׁלֵּם הַמַּבְעִר אֶת הַבְּעֵרָה"".
בין נזקי האש העיקריים ניתן למנות את הנזקים הבאים:

  • נזקי פיח ועשן
  • הרס מערכות חשמל, אינסטלציה ותאורה
  • נזקי מים וחומרים מעכבי בערה כתוצאה ממאמצי כבוי השריפה
  • הרס ריהוט כדוגמת מטבח, ריצוף, דלתות ומשקופים

ככל שהאש הכתה במבנה זמן רב יותר, כך על פי רוב חומרת הנזקים תהיה רבה יותר.

carpenter-5002695_1280

משך זמן שיקום מבנה

אחת השאלות הנפוצות ביותר שאנו נשאלים בשלבים ההתחלתיים של שיקום המבנה היא: כמה זמן לוקח לשקם מבנה?
אז בואו ונעשה סדר בנושא זה, חשוב להבין שלא מדובר בפס ייצור זהה. אם היה מדובר בייצור צעצוע גומי במפעל צעצועים, סביר להניח שישנה תשובה לכמה זמן לוקח לייצר את הצעצוע.
אך אין כך בכל הקשור לשיקום מבנה, ולמעשה קיימת שונות רבה בין שיקום לשיקום, כך שאין מקרה אחד דומה לשני.
הפרמטרים שישפיעו על משך העבודה משתנים וכוללים בין השאר: סוג העבודות הנדרשות, האם נופלים ימי חג במהלך לתקופת השיקום, סטנדרט ביצוע העבודה, הספקת וזמינות חומרים, היקף השטח שיש לשקם וכן הלאה.

עלות שיקום מבנה

שאלה נוספת שעולה לעיתים רבות בהקשר של שיקום מבנים, היא מהי העלות הממוצעת של שיקום מבנים? או מהו טווח המחירים הממוצע של שיקום מבנים?
התשובה לשאלה זו די דומה לסוגיית משך זמן שיקום מבנה. גם כאן ישנו טווח עלויות נרחב, שיושפע ישירות  מסטנדרט הביצעו הנדרש, ומורכבות העבודה.
בכל אופן, חשוב להדגיש שבכל הקשור לשיקום מבנים, אין זה המקום לחסוך. קיימת חשיבות רבה לעבודה מקצועית שתניב תוצאה איכותית, בדמות מבנה בטיחותי ומרשים ללא ליקויים.

אגב, קיבלתם הצעת מחיר נמוכה משמעותית מהמחירים המקובלים בשוק? אל תמהרו לשמוח ולחתום. הצעת מחיר זולה מדי עשויה לרמז על איכות עבודה נמוכה, ניסיון לדרוס רגל בעבודה ולהעלות מחיר בהמשך, בעל מקצוע לא מנוסה וכן הלאה.

 

 

ניהול תביעות שיקום נזקי אש מול חברת הביטוח

רכשתם פוליסת ביטוח מבנה? מצוין! מחלקת ניהול התביעות שלנו תשמח לנהל את תביעת השיקום מול חברת הביטוח, מהצעד הראשון ועד התוצאה הסופית.
לאדם מן השורה קשה להתנהל מול חברות הביטוח, כל שכן למצות את מלוא זכויותיו. אך אל דאגה, בדיוק בגלל זה אנו כאן איתכם ולמענכם.
מחלקת ניהול התביעות שלנו כוללת אנשי מקצוע מעולים כדוגמת עורכי דין, שמאים, מאתרי נזילות מים וקבלני בנייה. כמו בכל תיקי השיקום שטיפלנו עד היום, אנו מבטיחים שנעשה את המירב  כך שתקבלו את מלוא התמורה המגיעה לכם.

 

קצת עלינו – דניאל איתור נזילות ושיקום מבנים

חברתנו מהוותיקות בארץ בתחום שיקום המבנים, ובעלת ניסיון רב בשיקום מבנים לאחר כל סוג נזק אפשרי, כדוגמת שיקום נזקי הצפה, שיקום נזקי אש ושריפה ושיקום נזקי מים.
אנו בעלי ניסיון רב בשיקום כל סוגי המבנים: מבנים פרטיים, מבני משרדים, מפעלים, מרכזים מסחריים וכן הלאה.
עובדנו מנוסים ומיומנים ועוברים הכשרות מקיפות, וברשותם הציוד החדיש ביותר. אנו מבצעים את כל השירותים הנדרשים בתחום שיקום המבנים, כך שלא תצטרכו לרוץ בין בעלי מקצוע שונים.
כמו כן, אנו מציעים אחריות מלאה על שירותינו, כך שאתם יכולים להיות רגועים שהעבודה תבוצע על הצד ביותר.
אצלנו תקבלו שירות מקצועי 24 שעות ביממה, שקיפות ואמינות.

נזקי המים למבנה עצמו די מובנים, אך חשוב להבין שלא רק המבנה עשוי להינזק, אלא גם הרכוש במבנה. הרגישות הגבוהה ביותר היא כמובן של מוצרי חשמל וריהוט עץ. במקרים רבים הנזקים בלתי הפיכים, אך תגובה מהירה עשויה להציל את הרכוש ולמנוע אובדן כספי משמעותי.

לחברת דניאל שיקום מבנים ניסיון עשיר בשיקום מבנים, ובפרט שיקום מבנים לאחר נזקי שריפות, אש ומים. נשמח לעמוד לרשותכם יחד עם הצוות האדיב והמקצועי שלנו.

 

שירותים נוספים שלנו שעשויים לעניין אותך:

אז למה אתם מחכים?

צריכים ייעוץ מקצועי בנושא אש ושריפה ? מעוניינים בשירות שיקום נזקי מים? אצרו עימנו קשר עוד היום לקבל שירות אדיב ומקצועי.

דילוג לתוכן