איתור נזילות בדרום

מחפש/ת שירות איתור נזילות בדרום? חושדים שהתרחש פיצוץ צנרת? מבחינים ברטיבות על הקיר?

בדניאל איתור נזילות ניתן למצוא שירותי איתור נזילות בדרום לכל צורך: איתור נזילה בגינה, איתור נזילה בדירה ועוד
הדירה ניזוקה כתוצאה מנזק הצנרת? אנו מציעים שירות ייחודי של ניהול תביעות אינסטלציה מול חברת הביטוח. שירות זה כולל את תיקון הנזק וניהול שיקום הדירה ללא כל עלות מצידכם.
מאתרי הנזילות המיומנים שלנו עושים שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר כדוגמת: מצלמה טרמית, מכשור מתקדם לבדיקת לחץ מים, מכשור לאיתור נזילות בחצר וכן הלאה
צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת ביותר!

דניאל איתור נזילות ושיקום מבנים

שירות איתור נזילות בדרום מזמינים רק מחברה מקצועית, ותיקה ואמינה. רק מאתר נזילות מיומן ידע להבחין בין נזילה לבין תקלות בעלות ממצאים דוגמים כדוגמת חוסר איטום או חדירת מי גשמים חיצונית.

לצערנו הגענו לא פעם ולא פעמיים לדירות של לקוחות מיואשים, אשר קיבלו חוות דעת חלקיות או שגויות. חשוב להבין, המשמעות של איתור נזילה שגוי הינה המשך הנזילה והתרחבות הנזקים. נזקי נזילה מתבטאים בחשבון מים מנופח, נזק לקירות ולתקרות הדירה ולעיתים גם לדירות השכנים, הרס פרקטים וריהוט עץ, פגיעה במערכת החשמל, נזקים לקרמיקות וטפטים, כתמי רטיבות על הריצוף ועוד.
אפשרי היה למנוע חלק ניכר מנזקים אלו, אילו רק היה מוזמן למקום מאתר נזילות עם המיומנות והציוד הנכון.
לכן אל תתפשרו, אתם משלמים ממיטב כספכם עבור שירות איתור נזילות בדרום? ודאו שמגיע אליכן מאתר נזילות מיומן ומצויד כנדרש.

קיים נזק לדירה כתוצאה מהנזילה? מה דעתכם שחברת הביטוח תישא בעלויות?

נזילת מים עשויה לגרום להרס רב בדירה. המים גורמים להתנפחות וקילופי צבע, פגיעות במשקופים, דלתות וארונות מטבח (בדגש על ריהוט עץ), הרס הריצוף, סיכון למערכות החשמל במבנה ועוד.
שיקום המבנה עשוי להיות תהליך מסורבל ויקר, אבל רגע… אולי ניתן לבצע אותו ללא כל עלות מצידכם?

במידה והדירה שלהם מכוסה בכיסוי ביטוחי בתוקף, בהחלט יתכן שאתם זכאים לשיקום המבנה. במקרה שכזה על חברת הביטוח לשאת בעלויות שיקום הנזקים.
אבל רגע… ההתנהלות מול חברת הביטוח ידועה כמתישה ומסורבלת. ואתם אובדי עצות מאחר שאינכם יודעים מהן זכויותיכם המלאות וכיצד תדאגו לקבלן עד תום. ולפיכך כיצד נכון לנהל את התהליך תוך הבטחת מלוא זכויותיכם?

אנו בחברת דניאל איתור נזילות ושיקום מבנים מציעים שירות ייחודי של ניהול תביעות אינסטלציה מול חברת הביטוח. החל מאיתור הנזילה ותיקון נזק הצנרת ועד לשיקום המבנה. אנו נבצע את כל העבודות מתחילתן ועד תומן וזאת בסטנדרט הגבוה ביותר.
לרשותכם יעמדו שמאי מומחה, עורך דין, מאתרי נזילות, קבלן רשום ומנהלת תיק לקוח אשר ילוו אתכם יד ביד עד לקבלת התוצאה הרצויה.
אנו נבצע את כל העבודות כולל: צביעת הקירות, טיח ושפכטל, החלפת והתקנת פרקט, עבודות חשמל ותאורה, ייבוש תת רצפתי, עבודות נגרות ועוד.
ומהי העלות של כל התהליך? עלות השתתפות עצמית בהתאם לתנאי הפוליסה בלבד.

איתור נזילות מים באשדוד

איתור נזילות בחצר

בדיוק כמו איתור נזילה בדירה, גם עבור איתור נזילה בחצר צריך מכשור ייעודי. המכשור לאיתור נזילות בגינה כולל בעיקר מכשירים לאיתור בגז אשר מתבססים על סנסורים רגישים שקולטים דליפות גז מהמערכת ומצביעים על מיקום הנזילה.
כמובן כחלק מתהליך איתור ותיקון נזילה בחצר יש צורך בציוד חפירה, וזאת לשם חשיפת מקטע הצנרת התקול.

ניתן לומר שבדרך כלל מלאכת איתור נזילה בגינה מורכבת יותר בהשוואה לאיתור נזילה בדירה, וזאת עקב שטח הגינה ועומק הצנרת שעשוי להגיע ל-2 מטרים מתחת לאדמה ואף מעבר לכך.

דו"ח איתור נזילה

מהו דו"ח איתור נזילות? מתי צריך אותו? מה נרשם בו?
על שאלות אלו ולא מעטות נוספות נענה במאמר הבא. אז הישארו איתנו יהיה מעניין.

דו"ח איתור נזילות זהו דו"ח שנועד לתעד את הבדיקות שנעשו לשם איתור הנזילה, השיטות והציוד בו נעשה שימוש וממצאי בדיקת איתור הנזילות. זוהי למעשה חוות דעת מומחה בעלת משקל רב.
מאחר שלדו"ח משקל משפטי ומקצועי, הוא כולל גם פרמטרים טכניים כדוגמת תאריך ביצוע הבדיקה, הנוכחים בבדיקה, והניסיון וההכשרה של מאתר הנזילות אשר ביצע את הבדיקה.


מתי צריך דו"ח איתור נזילות?

ישנם מספר מצבים עיקריים בהם נעשה שימוש בדו"ח איתור נזילות:

  • ערכאה משפטית – במקרים של מחלוקת מול קבלן הבניין, הרשות המקומית, תאגיד המים וכן הלאה, דו"ח איתור הנזילות יהווה ראיה חשובה ובמקרים רבים יהווה את הבסיס להכרעת הדין.
  • חברת ביטוח – במידה וקיימת מחלוקת מול בעלי המקצוע מטעם חברת הביטוח, או במידה ואנו מבוטחים בפוליסת שרבב פרטי בהחלט יתכן שנצטרך דו"ח איתור נזילות לשם הוכחת הבדיקה שנעשתה והנזק הקיים.
  • בדק בית בטרם רכישת דירה – טרם רכישת בית חדש רבים נוטים להזמין שירות בדק בית, אשר כולל בדיקה של מגוון מערכות ותשתיות. בדיקת איתור נזילות הינה אחת מבדיקות אלו.

לסיכום, אם יש לכם צורך באיתור נזילה בדרום, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כבר עכשיו לקבלת שירות איתור נזילות בדרום מהמאתרים המנוסים והמקצועיים שלנו.

ערים לדוגמה בדרום בהן אנו מציעים שירות איתור נזילות:
איתור נזילות באשקלון, איתור נזילות בקריית גת, איתור נזילות בקריית מלאכי, איתור נזילות בבאר שבע

דילוג לתוכן