איתור נזילות בחולון

נזילת המים תפסה אתכם לא מוכנים? הקירות מתקלפים ולא מבינים מדוע? מחפשים שירות איתור נזילות בחולון?
אצלנו בדניאל איתור נזילות ושיקום מבנים תקבלו את המענה האולטימטיבי: שירות מקצועי, אחריות מלאה, זמינות מידית 24 שעות ביממה וכמובן את המחירים המשתלמים ביותר!

אנו בחברת דניאל איתור נזילות מתחייבים שתקבלו שירות בסטנדרט הגבוה ביותר.
מה זה כולל?

 1. שירות מקצועי שינתן ע"י צוות מיומן בעל ניסיון שעבר הכשרה מקיפה, תוך שקיפות מלאה הכוללת הסבר מפורט בכל שלב של העבודה ולאחריה מה בוצע ומהם הממצאים.
 2. ביצוע כל הבדיקות הנדרשות ללא דילוגים וקיצורי דרך.
 3. שימוש בציוד חדיש ומקצועי, ציוד שיאפשר לאתר את התקלה במדויק ולבצע את התיקון על הצד הטוב ביותר.
 4. שירות אדיב ואישי עד לשביעות רצונכם המלאה.
 5. שירות ייחודי של ניהול תביעות אינסטלציה ושיקום מבנים מול חברות הביטוח – הדירה מבוטחת? הצוות המקצועי שלנו אשר כולל אנשי מקצוע מהשורה הראשונה כדוגמת שמאים, עורכי דין וקבלני אינסטלציה ינהל התביעה מ-א' ועד ת'.

יש נזקים לדירה? אנו נדאג לשקם את הדירה כך שתקבלו דירה משופצת ללא כל עלות מצידכם!
שירות זה ניתן חינם לחלוטין. ומה אנו מרוויחים? אנו נבצע את תיקון האינסטלציה ושיקום המבנה בהתאם להערכת השמאי.

כיצד מאתרים נזילה?

איתור נזילה זהו תהליך מורכב שיש לבצע ע"י בעל מקצוע מיומן אשר מוכשר לבצע איתור נזילות ובידו הציוד הנדרש. בעל המקצוע היחידי שעונה על ההגדרות הינו כמובן מאתר נזילות.
איתור נזילות מבוצע באמצעות שימוש במכשירים שנועדו לבדוק את לחץ המים, מכשיר איתור תרמי ומכשירי איתור בגז או שמש אם יש צורך באיתור נזילה בחצר.
כמובן שמאתר נזילות ללא הבנה מספקת של מערכת האינסטלציה או לחלופין ללא אינטליגנציה מספקת, לא יוכל לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

אנו בדניאל איתור נזילות עומדים לשרותכם בכל שעה ביממה. אנו מציעים מגוון רחב של שירותים החל מאיתור נזילות בחולון או כל מקום אחר, דרך תיקון צנרת ללא הרס ועד לשירותי ניהול תביעות מול חברות הביטוח.

איתור נזילות מים באשדוד

קיימת נזילה? חשוב לאתר אותה במהירות האפשרית

אם קיימת נזילה בהחלט לא מומלץ לבזבז זמן מיותר. ככל שנקדים לאתר את הנזילה כך נחסוך הוצאות כספיות מיותרות ומפח נפש כתוצאה מנזקים שילכו ויגדלו. קיימים נזקים רבים שעשויים להגרם כתוצאה מנזילה וביניהם:

 • חשבון מים מנופח – כתוצאה מנזילת מים בלתי פוסקת.
 • רטיבות וקלופים בקירות, בתקרה ובמצע החול או הסומסום של הריצוף – את הרטיבות בקירות ניתן לייבש באמצעות מסחררי לחות, ואת מצע הריצוף ניתן לייבש באמצעות יבשנים. לבירורים נוספים והסבר מעמיק בנושא אתם מוזמנים לעבור לעמוד ייבוש תת רצפתי.
 • סיכון בריאותי כתוצאה הופעת טחב, עובש ופטריות – תופעות אלו עשויות לגרום להתפרצות אלרגיה, הפרעה בנשימה, אסטמה, גרד ודמע וכן הלאה.
 • נזקים לריהוט עץ, פרקטים, ארונות המטבח, משקופים ודלתות – מדובר בנזקים שבד"כ יתפתחו רק לאחר תהליך ממושך ולא במהירות. עלות תיקון נזקים אלו עשויה להסתכם בעשרות שקלים ואף מעבר לכך.
 • נזקים לתשתית החשמל ולמוצרי חשמל – במידה ומדובר בנזילה חמורה חשוב להזמין חשמלאי בדחיפות רבה.
 • פגיעה ביסודות המבנה – עקב קורוזיה שתתפתח כתוצאה מהרטיבות.

בקיצור אין סיבה לחכות אם אתם מחפשים שירות איתור נזילות בחולון מחברה אמינה ומקצועית, פשוט צרו איתנו קשר עוד היום והצוות המקצועי שלנו כבר בדרך אליכם.

 

שירותי איתור נזילות בקרבת חולון:

איתור נזילות במרכז, איתור נזילות בראשון לציון, איתור נזילות בתל אביב

דילוג לתוכן