איתור נזילות בחצר

איתור נזילות בגינה עושים אצל דניאל!

שעון המים מסתובב? יש לכם נזילה בחצר? שוב נאלצים להתמודד עם נזילה בגינה?
הגעתם לחברה הנכונה, אנו בדניאל איתור נזילות מציעים שירות איתור נזילות בגינה ובחצר במחירים המשתלמים ביותר
אצלנו תקבלו שירות אדיב ומקצועי,
בזמינות גבוהה בכל שעה ביממה

נזילה בחצר עשויה לגרום לנזקים כבדים החל מהרס הגינה, דרך הרס מערכות חשמליות ועד לחשבון מים מנופח במיוחד.
אך לפני שאתם נכנסים לפאניקה, חשוב שתדעו, מאתר נזילות מקצועי ידע לאתר את הנזילה באופן מדויק, כך שהנזילה תתוקן במהרה, והצנרת תתפקד על הצד הטוב ביותר.

איתור נזילות בחצר
דניאל – איתור נזילות בגינה

אגב, אנו בדניאל איתור נזילות מציעים לא רק שירות איתור נזילות, אלא גם תיקון מידי לנזילה.
היתרונות בכך רבים:
1. חסכון כספי משמעותי
2. אין צורך להתרוצץ ולתאם בין בעלי מקצוע שונים שיגלגלו ביניהם את האחריות
3. איתור מדויק ותיקון הנזק לא מקום לטעויות וסחבת מיותרת

ההבדל בין נזילה בגינה לבין נזילה בבית

נזילה בגינה בד"כ תהיה חמורה משמעותית מנזילה בדירה. נזילה בדירה גורמת תוך פרק זמן קצר במיוחד לנזקים נראים לעין, כך שקל מאוד לדעת על קיומה. הבחנתם קילופים צבע סביב קירות הדירה? מתפתח עובש על הקיר? סביר להניח שתזמינו מאתר נזילות באופן מידי.
לעומת זאת, נזילה בחצר עשויה ללוות אותנו חודשים רבים ואך מעבר לכך, וכלל לא נבחין בקיומה. במקרים רבים הנזילה מתגלית רק לאחר קבלת חשבון מים מנופח וחריג.


נזקי נזילה בחצר

את נזקי הנזילות בדירה כדוגמת טחב ועובש, התפתחות פטריות, ריחות לא נעימים וקילופי בצע בקירות כולנו מכירים.
אך גם נזילה בחצר עשויה לגרום לנזקים רבים, הבאנו לפניכם רשימה חלקית של נזקים שעשויים להגרם כתוצאה מנזילה בחצר:

 • בזבוז מים – כל דקה שעוברת המים ממשיכים לטפטף, וככל שהנזילה חמורה יותר כך חשבון המים שלנו יתנפח בהתאם. לכן מוטב להקדים ולאתר את הנזילה, לפני שחשבון המים תופח לממדים אסטרונומיים.
 • הרס הגינה: פוטנציאל הנזק לגינה גבוה במיוחד, ומשפיע במספר מישורים:
  • הרס מערכות חשמל ותאורה – נזילת מים, בדגש על נזילה חמורה, עשויה לגרום לקצרים ונזקים כבדים למערכות החשמל והתאורה המותקנות בגינה.
  • הרס דשא וצמחיה – כידוע עודף השקיה גורם לנזק בלתי הפיך לצמחיה. לכן, אם השקעתם זמן וכספים רבים בשתילת צמחיה ושמירה על טיפוח הגינה, מוטב שתדעו שנזילה עשויה לגרום לנזקים כבדים ומיותרים.
  • הרס רהיטי עץ ומתכת – בגינות רבות מותקנים רהיטים ואביזרי נוי רבים, כאשר היסודות שלהם ניטעים בקרקע. רוצים דוגמאות? פרגולות, נדנדות, עמודי תאורה, ערסלים וקורות עץ.
   הצפת מים כתוצאה מנזילה עשויה לגרום לנזקים כבדים לרהיטים אלו.
 • הרס חומות עץ, מתכת ואבנים – הגינה מוקפת בחומת עץ או אבנים? נזילת מים עשויה לגרום לריקבון, קורוזיה ושלל צרות נוספות אשר יגרמו לפגיעה קשה בחומה הקיימת.

גורמים לנזילה בחצר

נזילה מחוץ לבית בגינה או בחצר, עשויה להגרם ממגוון רחב של גורמים. אך בכל זאת, מהם הגורמים העיקריים שעלולים לגרום לנזילת מים בחצר?

 • בלאי טבעי בצנרת המים – תשתית האינסטלציה ובפרט צנרת המים נחשבת לתשתית עמוסה במיוחד. הצנרת עובדת כמעט ללא הפסקה, תחת עומס עבודה רבה. התוצאה הישירה של העומס היא תקלות בתדירות שהולכת ועולה עם השנים עקב התיישנות הצנרת. כמובן שאחת מהתקלות הנפוצות ביותר היא כמובן נזילת מים.
 • התקנה לקויה של הצנרת – אחוז גבוה מנזילות המים בחצר נגרם כתוצאה מהתקנה רשלנית של קבלן האינסטלציה. התקנה רשלנית לא כוללת רק ביצוע לא מקצועי של התקנת תשתית האינסטלציה, אלא גם משימוש ברכיבים זולים ולא איכותיים.
 • תקלה במחשב מערכת השקית המים – תקלות במחשב ההשקיה כדוגמת סוללות שנגמרו, או ברז פגום גורמות לנזילות מים לא מעטות.
 • חדירת שורשי צמחיה – שורשי צמחיה עשויים לחדור לצנרת המים, עקב הנוזלים אשר מזינים אותם. לאחר חדירת השורשים הם הולכים ומתפשטים עקב שפע הנוזלים שמצוי בצנרת. השורשים גורמים לשברים וסדקים בצנרת, ומהם המים נוזלים בחופשיות.
 • פגיעה בצנרת עקב עבודות בגינה – התקנתם פרגולה בגינה? נדנדה או אביזר נוי? יתכן שבמהלך ההתקנה נגרמה פגיעה לצנרת המים.

כיצד מבצעים איתור נזילה בגינה?

איתור נזילה בגינה מבוצע כמובן בכלים מתקדמים, אשר מאפשרים לחזות את מיקום הנזילה בדיוק רב ללא גרימת הרס רב לגינה.
אגב, אם מאתר הנזילות מצביע על מספר מוקדים של נזילה, לא בהכרח מדובר במאתר לא מקצועי ולמעשה בהחלט יתכן שקיימות מספר נזילות בצנרת.
האמצעים המקובלים, האפקטיביים והשימושים ביותר לאיתור נזילה בחצר הם:

1. מכשיר איתור בשמע – מכשיר איתור נזילות באמצעות שמע, או בכינויו איתור אקוסטי, נועד לזהות את מיקומה המדויק של הנזילה באמצעות הקולות הבוקעים ממוקד נזילת המים. מאתר הנזילות מרכיב על אוזניו אוזניות רגישות, ומשתמש במכשיר מתקדם הכולל סנסורים ומיקרופונים ותפקידו לשדר את הקולות הבוקעים ממעמקי הקרקע. כאשר נמקם את מכשיר איתור הנזילות מעל לנזילה, מאתר הנזילות ישמע את קולות הנזילה, ואף יראה בצג המכשיר את רמת הדציבלים הקיימת, אשר מעידה על קיום נזילה.

 1. מכשיר איתור בגז – אנו מחדירים לצנרת גז ידידותי לסביבה, ובאמצעות חיישנים מתקדמים נזהה את נקודות היציאה של הגז. אם קיימת נזילה, נוכל לזהות את המיקום המדויק של דליפת הגז, או במילים אחרות נאתר במדויק את מיקום הנזילה.
  למעשה, איתור נזילה ע"י גז מאפשר לנו לבצע איתור מדויק ללא הרס הכולל חפירות, שבירות ריצוף, קירות, בטון ועוד.
 2. מצלמה תרמית – מצלמה תרמית מציגה הבדלי טמפרטורות בין משטחים. כאשר נכוון את המצלמה למשטח כלשהוא נקבל תמונה צבעונית שתשקף את הבדלי הטמפרטורות. מאתר נזילות מקצועי ידע לאבחן את התמונה שלפניו, ועל פיה יבין האם קיימת נזילה, ואם כן היכן הנזילה ומהי דרגת חומרתה.

לסיכום, אם אתם מחפשים שירות איתור נזילות בחצר, אתם מוזמנים להתקשר אלינו כעת לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד.

בשורה התחתונה, אנו בדניאל איתור נזילות מציעים שרותי איתור נזילות בגינה באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר. אנו נתאים לכם את הפתרון הטוב ביותר, פתרון שיחסוך לכם כסף, זמן ועצבים מיותרים.

שירותים נוספים שלנו שעשויים לעניין אותך:

אז למה אתם מחכים?

אם יש צורך באיתור נזילה בחצר לא מבזבזים זמן מיותר. פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד

דילוג לתוכן