איתור נזילות במודיעין

שעון המים מסתובב? הצבע מתקלף מהקירות? חברת הביטוח מתנערת ולא מצליחה גלות את הנזילה?אם אתם מחפשים שירות איתור נזילות במודיעין, הגעתם לחברה הנכונה!

שירות איתור נזילות 24 שעות ביממה ע"י צוות מיומן אשר מצויד בציוד החדיש ביותר

כיצד מאתרים נזילה?

איתור נזילה מחייב מומחיות וציוד מתאים, אשר ישמשו את מאתר הנזילות לביצוע איתור יסודי ומקצועי.

תהליך האיתור כולל את הערכת ובחינת הממצאים, כדוגמת רטיבות, טחב, עובש ועוד.

הבדיקות העיקריות שנעשות כוללות בדיקת שעון מים, בדיקת הצפה ע"י בלונים למערכת הניקוז, בדיקת רטיבות באמצעות מד לחות, צילום ע"י מצלמה תרמית, ואם מדובר באיתור נזילה בחצר נעשה שימוש במכשיר איתור בגז או בשמע.

אצלנו בדניאל איתור נזילות ניתן לקבל שירות איתור נזילות במודיעין במחירים ללא תחרות, אתם מוזמנים להתקשר אלינו ולהתרשם ממגוון השירותים שלנו.

איתור נזילות במודיעין

מה עושים אם חברת הביטוח לא מצליחה לאתר את הנזילה?

הקירות מתקלפים, התחילו להופיע סימני רטיבות על התקרה והחלטתם להזמין את חברת הביטוח. התקשרתם למוקד ותוך מספר ימים הגיע בעל מקצוע מטעם חברת הביטוח. הוא טען שצריך להזמין מאתר נזילות מאחר ואין ברשותו את הציוד המתאים והוא הגיע רק לשם מתן מענה ראשוני.

לאחר מספר ימים נוספים הגיע מאתר נזילות מטעם חברת הביטוח ולדבריו לא קיימת כל נזילה. עוברים עוד ועוד שבועות וכתם הרטיבות רק הולך ומתרחב ואתם כבר אובדי עצות…

נשמע מוכר? כבר שנים רבות שאנו שומעים סיפורים כאלו מלקחותינו היקרים.בדיוק בגלל זה הקמנו שירות ייחודי של ניהול תביעות אינסטלציה מול חברות הביטוח.

לא משנה אם מדובר על איתור נזילות במודיעין או בכל עיר בארץ, אנו נגיע לדירה, נאבחן את הנזק, נפיק דו"ח איתור נזילות ובנוסף שמאי מטעמנו יעריך את אומדן הנזקים לדירה. הפרקט התנפח? המשקופים נפגעו מהמים? אל דאגה השאירו לנו את כאבי הראש.

מחלקת ניהול התביעות שלנו כוללת אנשי מקצוע כוללים כדוגמת מאתרי נזילות, קבלני שיפוצים, שמאים, עו"ד ועוד. אנו נדאג ללוות אתכם מול חברת הביטוח משלב איתור הנזילה, דרך אומדן הנזקים והפנייה לחברת הביטוח ועד לשיקום הדירה לשביעות רצונכם המלאה.

אגב, חשוב שתדעו הליך ניהול התביעה ושיפוץ הדירה לא יעלה לכם אף לא אגורה אחת!

אם הדירה שלכם מכוסה בפוליסה מתאימה חברת הביטוח תישא במלוא העלויות מתוקף הפוליסה הקיימת.

מחירון איתור נזילות

נתחיל בזה שאתם מוזמנים להיכנס למחירון איתור נזילות מפורט, ולהתרשם ממגוון המחירים שלנו.

גם אם מדובר על איתור נזילות במודיעין ובכל הארץ, מחיר שירות איתור נזילה בדירה מתחיל בכ-800 ₪, מחיר איתור נזילה בחצר מתחיל בכ-1,200 ₪.כמובן שלא מדובר במחיר סופי, אלא במחיר התחלתי שעשוי להשתנות בהתאם להשפעת מס' גורמים.עבודה מורכבת שדורשת משאבים רבים, עבודה בשעת לילה מאוחרת או עבודה שקיימים בה מספר מוקדי נזילות תתומחר בסכום גבוה יותר.בכל אופן, חשוב לדעת שאנו בדניאל איתור נזילות לא רק מצהירים שאנו מציעים את המחירים הטובים ביותר, אלא אנו גם עומדים מאחורי הצהרתנו. קיבלתם הצעת מחיר מחברה מתחרה? התקשרו אלינו לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית עוד יותר.

ייבוש תת רצפתי

לעיתים נזילת מים עשויה לגרום להצטברות מינם מתחת לריצוף. מדובר במפגע מסוכן שעושי לגרום להשלכות קשות כדוגמת נזילות תקרה השכנים, רתמים בריצוף, ריחות רעים, עלייה קפילארית בקירות המבנה ועוד.

הפתרון לרטיבות זו היינו ייבוש תת רצפתי. אנו בדניאל מציעים שירות זה תוך התחייבות לייבוש לפי התקן הישראלי. לא ייבשנו? לא שילמת!

אנו עושים שימוש במכונות ייבוש מתקדמות מתוצרת גרמניה, והמתקינים שלנו מנוסים ומיומנים כך שתקבלו את התוצאה האיכותית ביותר.

רק בדניאל איתור נזילות ניתן להנות משירות איתור נזילות במודיעין בכל שעה ביממה. אנו מתחייבים לשירות אמין, מקצועי ואיכותי. אז למה אתם מחכים? התקשרו אלינו ואנו נגיע במהרה.

ערים נוספות בקרבת מודיעין בהן אנו מציעים שירות איתור נזילות: איתור נזילות ברחובות, איתור נזילות בבאר יעקב, איתור נזילות בראשון לציון

דילוג לתוכן