איתור נזילות בראשון לציון

מחפשים שירות איתור נזילות בראשל"צ? שעון המים מסתובב ואתם חושדים שקיימת נזילת מים? התייאשתם ממאתרי הנזילות של חברות הביטוח?
בדניאל איתור נזילות ושיקום מבנים תקבלו שירות מקצועי ואמין במחירים משתלמים במיוחד
צוות המומחים שלנו יאתר את הנזילה במדויק באמצעות מכשור מתקדם, ללא הרס מיותר לדירה

אנו בדניאל נזילות מציעים שרותי איתור נזילות בראשון לציון והסביבה 24 שעות ביממה.
אצלנו אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו שירות מקצועי שכולל צוותים מיומנים ומנוסים, אשר ברשותם הציוד החדיש ביותר.
כמו כן, לא פחות חשוב מכך, אצלנו תקבלו את המחירים המשתלמים ביותר.

אגב, לפני שאתם מתפשרים על איכות מאתר הנזילות, כדאי שתבינו את ההשלכות של פשרה שכזו. מאתר חובבן עשוי לפספס נזילה ולהצביע על תקלה שונה כדוגמת חוסר איטום.
יתרה מזו, מאתר לא מקצועי עשוי לגרוס להרס וחורבן רב בדירתכם היקרה תוך ניסיונות לאתר את מוקד הנזילה. במה ההרס מתבטא? קרמיקות וריצוף שנשברו ללא צורך ולכו תשיגו קרמיקות דומות… וכן שברים רבים בקירות שתצטרכו לתקן.

כיצד מבצעים איתור נזילה?

אז הזמנתם איתור נזילות בראשון לציון? כדי שתדעו מה לרוב יהיו דרכי הפעולה של מאתר הנזילות:

 1. איתור נזילה ע"י מצלמה תרמיתמצלמה תרמית הינה מכשור מתקדם שמטרתו לאתר נזילות ללא הרס מיותר. המצלמה מזהה הבדלי טמפרטורות בין משטחים באמצעות קרני אינפרא אדום. מאתר הנזילות סורק את המשטח הרלוונטי כדוגמת קיר או ריצוף, ומקבל על מסך המצלמה תמונה צבעונית שתשקף את הבדלי הטמפרטורות. מאתר הנזילות יאבחן את התמונה המתקבלת, ועל בסיסה יאבחן האם קיימת נזילת מים או כשל אחר.
 2. איתור נזילה באמצעות מצלמת סיב אופטי – בשיטה זו מחדירים מצלמה המצוידת בסיב אופטי לתוך הצנרת. המצלמה תשדר בזמן אמת תמונת וידאו של המתרחש בצנרת. מאתר הנזילות יאבחן את מצב הצנרת ויאתר כשלים כדוגמת שברים בצנרת, סדקים, גומיות שהתפוררו, מחברים לא תקניים ועוד.
 3. בדיקות לחץ – בדיקת לחץ מים באמצעות מדי לחץ ושעון לחץ מים. במידה וקיימת נזילה נבחין בלחץ מים נמוך מדי.
 4. בדיקות הצפה למערכת הדלוחין – בדיקת ההצפה נעשית באמצעות החדרת בלון לחץ לתוך הצנרת, כך שאנו למעשה חוסמים את הצנרת. עקב החסימה נקבל מים כלואים במקטע בצנרת אותו אנו בוחנים. במידה וקיימת ירידה במפלס המים, הדבר מצביע על נזילת מים או כשל אחר.
 5. איתור בחצר באמצעות גז או שמע – נזילה בחצר נאתר בד"כ באמצעות אחד מ-2 המכשירים הבאים:
  • מכשיר איתור בשמע–  מערכת איתור בשמע פועלת על בסיס זיהוי ופענוח קולות אשר בוקעים ממוקד הנזילה.  האיתור מתבצע באמצעות סנסורים שמוצמדים לקרקע, ומשדרים אותות לאוזניות ומכשיר שנושא מאתר נזילות.
  • מכשיר איתור בגז – בשיטה זו נזרים גז ידידותי לסביבה לצנרת. במידה והסנסורים של מערכת האיתור יזהו דליפת גז, נדע שלמעשה קיימת נזילה.
איתור נזילות מים באשדוד

נזקים כתוצאה מנזילת מים

המים אומנם מכונים סם החיים והכרחיים לקיום מערכת החיים. אך כמו כל דבר טוב, גם המים עשויים לגרום לתוצאות שליליות. נזילת מים עשויה לגרום ללא מעט נזקים בדרגות חומרה משתנות. בין הנזקים העיקריים שעשויים להגרם כתוצאה מנזילת מים ניתן למנות את הנזקים הבאים:

 1. נזקים למבנה, למערכות המבנה וליסודות המבנה – המים מחלחלים לאזורים רבים במבנה ועשויים לגרום לנזקים לא פשוטים. נזילת מים עשויה לגרום לתקלות במערכות החשמל והתאורה, לגרום לקורוזיה ביסודות המבנה, לגרום לקילופי צבע, סדקים בקירות, רטיבות תת רצפתית והרשימה עוד ארוכה.
  חשוב להדגיש שהנזקים לא מוגבלים לדירה שלנו בלבד, ועשויים להופיע גם בדירות השכנים.
 2. נזקים לרכוש – נזילת מים עשויה לגרום לנזקים כבדים לריהוט עץ, מוצרי חשמל ולמעשה כמעט כל רכוש, ריהוט או ציוד שיעמוד בדרכם.
 3. סיכונים בריאותיים ותברואתיים נזילת מים עשויה להוביל להתפתחות עובש, טחב ופטריות. תופעות אלו עלולות לגרום חלילה לסיבוכים וסיכונים בריאותיים כדוגמת אלרגיות וקשיי נשימה.

צריכים שירות איתור נזילות בראשל"צ? הגעתם לחברה הנכונה. אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום, צוות המאתרים שלנו עומד לרשותכם 24 שעות ביממה.

שירותי איתור נזילות בקרבת ראשון לציון:

איתור נזילות במרכז, איתור נזילות באשדוד, איתור נזילות בפתח תקווה

דילוג לתוכן