איתור נזילות ברחובות

אנו בדניאל איתור נזילות מציעים שירות איתור נזילות ברחובות במחיר המשתלם ביותר
אצלנו ניתן לקבל גם מגוון שירותים משלימים כדוגמת: דו"ח איתור נזילות, תיקון הנזילה וניהול תביעות אינסטלציה מול חברת הביטוח


אז אם אתם מחפשים מאתר נזילות מקצועי, שירות מעולה בכל שעה ביממה ואחריות מלאה, פשוט התקשרו אלינו עוד היום

החצר מוצפת מים? הצבע שעל קירות הדירה הולך ומתקלף? חושדים שקיימת נזילת מים?
אנו בדניאל איתור נזילות מבינים לליבכם ונשמח לעמוד לשירותכם. שירות איתור נזילות ברחובות מצריך מיומנות רבה וציוד מתקדם, אחרת התוצאות יהיו עגומות ומאכזבות.
מאתר נזילות מקצועי ידע להבחין בין תקלות כדוגמת חוסר איטום וחדירת מי גשמים, לבין נזילת מים וזאת על אף הדימון הרב בממצאים.
כמו כן, לעיתים קיימות מספר נזילות, ולכן חשוב מאוד לבצע עבודה יסודית שתכלול את איתור כל הנזילות במלואן.
לכן, אם אתם מחפשים מאתר נזילות ברחובות, דעו שאנו בדניאל מציעים שירות איתור נזילות ברחובות בסטנדרט המקצועי הגבוה ביותר, ובמחירים המשתלמים ביותר.

ניהול תביעות נזילות מול חברת הביטוח

סביר להניח שנפתיע אתכם, אבל הידעתם שבמידה והדירה שלכם מבוטחת, אזי על חברת הביטוח לשאת לא רק בעלויות איתור הנזילה, אלא גם בעלויות תיקון הנזק ושיקום המבנה?
כן כן אתם שומעים מצוין. אם נגרמו למבנה נזקי מים כתוצאה מנזילה, כדוגמת: הריצוף שינה את צבעו, הפרקט נפגם, התקרה מתקלפת, הדלתות התנפחו, המשקופים נפגעו, המטבח נהרס אזי על חברת הביטוח לשפות אתכם.
אך כיצד דואגים שחברת הביטוח תישא בעלויות? כיצד דורשים את מלוא הזכויות שמגיעות לכם מתוקף הפוליסה? ברור לכולנו שהאינטרס של חברת הביטוח לצמצם את הפיצוי ככל הניתן.

אנו בדניאל איתור נזילות ושיקום מבנים הקמנו מחלקה ייעודית שמתמחה בניהול תביעות צנרת ואינסטלציה מול חברות ביטוח. מחלקה זו כוללת מאתרי נזילות מנוסים שיאתרו את הנזילה, שמאי מומחה שיעריך את עלות הנזקים, צוות משרדי שידאג לכל הבירוקרטיה מול חברת הביטוח, וכמובן קבלן רשום כחוק לשם ביצוע עבודות שיקום הדירה.
רגע, אז אם בדניאל דואגים להכול, כמה התהליך יעלה לכם? חינם ללא עלות. כן כן, חינם ללא כל עלות מצידכם. אגב, אנו בדניאל איתור נזילות לא בדיוק מתנדבים, פשוט הרווח שלנו הוא ביצוע עבודות שיקום הדירה.
בשורה התחתונה, כולם מרוויחים, אז אם יש לכם נזקי מים בדירה אל תבזבזו זמן מיותר, צרו איתנו קשר במהירות האפשרית.

ייבוש תת רצפתי

ביו שירותינו קיים שירות מתקדם עבור הצפות מים ומים כלואים מתחת לריצוף.
לעיתים נזילת מים עשויה לגרום להצטברות רטיבות מתחת לריצוף הדירה. למעשה, המים זורמים ומחלחלים מטה עד למצע החול או הסומסום שמתחת לריצוף. מפלס זה אטום ולכן למים אין אפשרות להמשיך ולחלחל, כך שבשורה התחתונה הם מצטברים ועומדים בנקודה זו.
המים עשויים לגרום לנזקים קוסמטיים לקירות הדירה עקב התפוצצות הטבע, להרס המרצפות ושינוי הצבע שלהן ואף לנזקים בריאותיים עקב תופעות כדוגמת עובש, פטריות וטחב.

מן הסתם ברור מאליו שלא ניתן להשאיר את המים במצב זה ללא ביצוע פעולה אקטיבית. עד לפני מספר שנים הדרך היחידה להפטר מהמים הייתה פירוק הריצוף, ייבוש המים ורצוף מחדש.
זו תהליך מתיש שמתבטא בעלויות גבוהות, פגיעה קשה באורח החיים לתקופה לא קצרה ואף בזיהום סביבתי עקב הפסולת הבנייה.

אנו בדניאל ייבאנו ארצה מכשור בטכנולוגיה מתקדמת לשם ייבוש תת רצפתי דרך מרצפות הדירה. במילים אחרות באמצעות טכנולוגיה זו אנו מונעים את פירוק הריצוף. טכנולוגיית ייבוש זו כוללת שימוש במכונות ייבוש מתקדמות שמסוגלות לייבש את הרטיבות הקיימת, עד לרמות שעומדות בתקן הישראלי המחמיר. תהליך הייבוש התת רצפתי הינו תהליך מהיר, שאף מוביל לחסכון כספי ניכר.

אגב, בדניאל איתור נזילות ושיקום מבנים קיימת התחייבות מלאה לייבוש עד לרמה שנקבעה בתקן הישראלי. לא עמדנו בסף הקבוע בתקן הישראלי? הייבוש חינם לגמרי ללא תשלום כלשהוא.

איתור נזילות מים באשדוד

מחפשים שירות איתור נזילות ברחובות? צרו איתנו קשר ומאתרי הנזילות שלנו ישמחו לייעץ לכם או להגיע ולאתר את הנזלה.

ערים נוספות בקרבת רחובות בהן אנו מציעים שירות איתור נזילות:

איתור נזילות בשפלה, איתור נזילות במודיעין, איתור נזילות בגדרה

דילוג לתוכן