איתור נזילות בגן יבנה

מבחינים בכתמי רטיבות אשר מתפשטים על הקיר? חושדים שקיימת נזילה בדירה? מחפש/ת שירות איתור נזילות בגן יבנה?

בדניאל נזילות ניתן לקבל שירותי איתור נזילות לכל צורך: איתור נזילה בחצר, איתור נזילה בדירה, איתור נזילה במבנים תעשייתיים ועוד.

מאתרי הנזילות המיומנים שלנו עושים שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר כדוגמת: מצלמה תרמית, מכשירי בדיקת לחץ, מכשירי איתור בגז וכדומה.

אין סיבה להתפשר על פחות מהטובים ביותר! צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת שירות מקצועי במחירים משתלמים ביותר

איתור נזילות – עבודה לחברה מקצועית

איתור נזילות זו לא עבודה לכל אחד, מעבר לכך שנדרשות תכונות אופי כדוגמת יסודיות ומקצועיות, ללא הניסיון והציוד הנכון, אנו צפויים לאיתור כושל ואכזבה קשה מצידנו הלקוחות.
מאתר נזילות צריך לדעת להבחין בין תקלות דומות כדוגמת חוסר איטום וחדירת מי גשמים חיצונים, על אף הקושי הרב.

סימנים להמצאות נזילת מים

לעיתים הנזילה כה חזקה וברורה, שניתן להבחין בה בקלות ללא כל מאמץ. אך מנגד, במקרים רבים הנזילה סמויה ולא ניתן להבחין בה בקלות כה רבה.
עם זאת, ישנם מספר סימנים שצריכים לעורר את החשד להמצאות נזילה, ובמידה והם קיימים מומלץ להקדים ולהזמין שירות איתור נזילות.

 • סימנים ויזואליים: רטיבות בקירות או בתקרה, עלייה קפילארית, שלולית מים חשודה בחצר, הופעת עובש וטחב, כתמים על מרצפות הדירה.
 • סימנים כלליים: צריכת מים מוגברת בחשבון המים התקופתי ללא סיבות מניחות את הדעת (כדוגמת מילוי בריכה, או ניקיונות לפסח), רעשים לא ברורים מקירות הדירה או הגינה.

ניהול תביעות אינסטלציה מול חברות הביטוח

הדירה שלכם ניזוקה כתוצאה מפיצוץ בצנרת? אם קיימת פוליסת ביטוח נזקי צנרת בהחלט יתכן שאתם זכאים לתיקון אינסטלציה על חשבון חברת הביטוח. עד כאן ככל הנראה לא חידשנו לכם דבר.

אך… חשוב שתדעו שבהחלט יתכן שעל פי תנאי הפוליסה על חברה הביטוח לשאת בעלויות תיקון הנזקים שנגרמו כתוצאה מנזק הצנרת. למה אנחנו מתכוונים? לרטיבות והקילופים בדירות, להרס המשקופים והדלתות בדירה, לנזקים לארונות העץ והרשימה עוד ארוכה.

אנו בחברת דניאל איתור נזילות ושיקום מבנים בעלי ניסיון רב בניהול תביעות מול חברות הביטוח ובשיקום המבנה. כלומר אנו ננהל את כל התהליך ללא כל עלות מצידכם. כן כן, למקרה שאתם חושבים שמדובר טעות, נחזור על כך שוב, אנו ננהל את תהליך שיקום המבנה ונבצע שיקום נרחב ללא כל עלות מצידכם למעט עלות השתתפות עצמית בהתאם לפוליסת הביטוח.
אצלנו תקבלו שירות משמאי מומחה, קבלן שיפוצים רשום כחוק, מאתרי נזילות מקצועיים ועוד.

מה יוצא לנו מזה? הרווח שלנו הוא ביצוע השיקום בדירה.
מה יוצא לכם מזה? המומחים שלנו ידאגו שתקבלו את כל זכויותיכם עד תום ללא שום פשרה, וכמובן כל כאבי הראש עלינו.

איתור נזילות מים באשדוד

המלצות לבחירת מאתר נזילות

שעון המים מסתובב והבנתם שצריך להזמין מאתר נזילות ובדחיפות, אך איך נדע את מי להזמין? בענף ישנם לא מעט בעלי מקצוע שמציעים את שירותיהם ולכן הבחירה איננה כה קלה.
ריכזנו חמישה כללי אצבע שיקלו עליכם בבחירת מאתר הנזילות הנכון:

 1. מאתר נזילות – צריכים מאתר נזילות? הזמינו מאתר נזילות ולא בעל מקצוע אחר כדוגמת שיפוצניק או אינסטלטור. מאתר נזילות עובר הכשרות ייעודיות ומקיפות, ומפתח מיומנות מתאימות. כמו כן, מאתר נזילות מצויד בציוד כדוגמת מצלמה טרמית, מכשירים לבדיקת לחץ ועוד.
  מאתר נזילות מקצועי ידע לגשת במדויק לבעיה, לאבחן אותה ולתקן אותה. לעומת זאת, כולבויניק כזה או אחר עשוי לגרום להרס מיותר בדירה בניסיונות להתחקות אחר מקור הבעיה.
 2. בעל מקצוע מהסביבה הקרובה – ישנם יתרונות רבים לבעל מקצוע מהסביבה הקרובה. יתרונות אלו מתבטאים בין השאר בזמינות גבוהה ומחיר נוח לעומת בעל מקצוע שיגיע אלכם ממרחק רב.
  צריכים מאתר נזילות בגן יבנה? שירות איתור נזילות בגן יבנה והסביבה? התקשרו אלינו ולא תתחרטו.
 3. חברה ידועה ואמינה – לשירות מחברה אמינה ומוכרת ישנם יתרונות רבים כדוגמת: אחריות, כתובת לכל בעיה, מקצועיות וכן הלאה.
 4. שירותים נלווים – במקרים רבים תצטרכו שירות נוסף מעבר לשירות הבסיסי אותו הזמנתם, ואם החברה ממנה אתם מזמינים שירות איתור נזילות מספקת גם את השירותים האלו אזי הרווח הוא שלכם. קבלת מכלול שירותים מחברה אחרת יתבטא באחריות מלאה ללא התחמקויות והשלכת אחריות האחד על השני, וכמובן במחיר נוח משמעותית.
  מהם השירותים הנלווים שאנו בדניאל איתור נזילות ושיקום מספקים? תיקון צנרת ללא הרס, שירותי איתור נזילות בגן יבנה ואיטום, ניהול תביעות אינסטלציה, ושיקום מבנים (שיקום נזקי שריפה, שיקום נזקי מים ועוד).
 5. מחיר – למחיר כמובן חשיבות גבוהה בבחירת נותן השירותים. ברור לנו שלא תבחרו בחברה עם מחירים מופקעים להחריד, אך חשוב שתהיו ערים גם לצד השני של המטבע.
  מחירים נמוכים משמעותית ממחיר השוק עשויים להצביע על חוסר מקצועיות ואף הונאות. יש סיבות למחיר השוק, הוא מושפע מעלויות עובדים, עלויות ציוד, הוצאות שוטפות כדוגמת דלק וחומרים ועוד. לפיכך מחיר זול משמעותית מהממוצע, צריך להדליק נורות אזהרה.

לסיכום, אם יש לכם צורך באיתור נזילה בן יבנה, אתם מוזמנים להתקשר אלינו כבר עכשיו לקבל שירות איתור נזילות בגן יבנה מהמאתרים המקצועיים ביותר.

ערים נוספות בקרבת גן יבנה בהן אנו מציעים שירות איתור נזילות: איתור נזילות באשדוד, איתור נזילות באשקלון, איתור נזילות במרכז

דילוג לתוכן