איתור נזילות ברמת גן

שרות איתור נזילות ברמת גן ממאתר נזילות מקצועי ומיומן


שלל שירותים נלווים: ייבוש תת רצפתי, שיקום מבנים, ניהול תביעות אינסטלציה מול חברות הביטוח

אפשרות לדו"ח איתור נזילות עבור חברת הביטוח, בית משפט וכדומה

האינסטלטור מגיע שוב ושוב אך נזילת המים לא נפסקת? חשבון המים הולך ומתנפח מחודש לחודש?


אין ספק שאתם צריכים מאתר נזילות.

חשוב להבין אינסטלטור איננו מאתר נזילות, איתור נזילות הינו מקצוע בפני עצמו. אכן, מאתר הנזילות בעל ידע נרחב באינסטלציה, אך מעבר לכך הוא בעל הכשרה ומיומנות באיתור נזילות, וכמובן שהוא מצויד בציוד ייעודי לאיתור נזילות.

מאתר נזילות מקצועי יבצע את כל הבדיקות הנדרשות, וידע להבחין במקור הבעיה. חוסר איטום באמבטיה לדוגמה עשוי לגרום לסממנים דומים לנזילה ובכך להטעות בעל מקצוע שאיננו מיומן.

יתרה מזו, מאתר נזילות לא ישבור מספר קירות ומרצפות בניסיון להתחקות אחר מקור הנזילה, אלא יאתר אותה במדויק.

איתור נזילות ברמת גן

חברת דניאל איתור נזילות מציעה שירות איתור נזילות ברמת גן בפרט, ובכלל בכל אזור המרכז.

עובדי החברה נמצאים בכוננות מלאה 24 שעות ביממה, ויעמדו לרשותכם בכל עת.

צוותי החברה בעלי מיומנות רבה, ועוברים הכשרות מקיפות. כמו כן, ברשותנו ציוד איתור נזילות חדיש ומגוון כדוגמת מצלמות תרמיות, מכשירי איתור נזילות בגז, מכשירות איתור נזילות בלחץ, מכשור לבדיקת לחץ מים ועוד.

אנו בדניאל איתור נזילות דוגלים בביצוע עבודה מקצועית תוך שמירה על רמת מחירים אטרקטיבית במיוחד.

 

חברת הביטוח טוענת שלא קיימת נזילה? לא מצליחים לעמוד על זכויותיכם מול חברת הביטוח?

חברתנו הראשונה בענף שהבינה את הצורך שלכם הלקוחות בגורם מקצועי שיעמוד לצידכם בהתנהלות מול חברת הביטוח.

לנציגי חברת הביטוח קל לטעון מולכם שאין כלל נזילה בטענות כאלו ואחרות, אך מול מאתרי הנזילות שלנו יהיה להם קשה הרבה יותר לטעון טענות לא מבוססות.

יותר אין סיבה לכאבי ראש ומלחמות מול חברות הביטוח, השאירו לנו את ההתנהלות הזו, והיו בטוחים שתקבלו תוצאה משביעת רצון.


לא משנה אם מדובר על איתור נזילות ברמת גן או בכל עיר אחרת, אנו בעלי ניסיון רב בניהול תביעות אינסטלציה ושיקום מבנים מול חברות ביטוח, כאשר את התביעה ינהל שמאי שידע לעמוד על זכויותיכם למיצוי הפוליסה הקיימת. נזילת המים גרמה לנזקים לארונות המטבח? למשקופים? לדלתות? לקירות הדירה? אנו נשקם את המבנה ללא כל עלות מצידכם.

חשוב להדגיש, כל עלות ניהול התביעה הינה ללא עלות מצידכם למעט גובה ההשתתפות העצמית מול חברת הביטוח. כן כן, איתור הנזילה, תיקון הצנרת, שיקום המבנה, ניהול התביעה מול חברת הביטוח וכל זאת העלות זניחה מצידכם. ומה אנו מרווחים? החלק שלנו הוא ביצוע העבודות בסטנדרט הגבוה ביותר.

מצלמה תרמית

מצלמה תרמית (רבים טועים ומאייתים מצלמה טרמית), נקראת כך מלשון המונח אנרגיה תרמית שהינה למעשה אנרגיה של מערכת או גוף מסוימים, שמיוחס לטמפרטורה שלו. מצלמה תרמית הינה מצלמה שמשקפת תמונה על בסיס הטמפרטורה של הסביבה והאובייקטים המצולמים, טמפרטורה שונה תתבטא בצבע שונה על פני מסך המצלמה.

מצלמה תרמית משמשת לאר רק לאיתור נזילות, אלא גם חשמלאים ומאתרי תשתיות אחרים. כמובן שלכל ייעוד קיימת מצלמה שונה עם מאפיינים טכניים נדרשים.

קיימות מצלמות תרמיות ברמות רגישות שונות, כאשר ככל שרמת הרגישות גבוהה יותר, כך מאתר הנזילות יוכל להבחין בנזילות סמויות וקטנות יותר וכן לבצע איתור מדויק יותר.

בקיצור, אם אתם מחפשים שירות איתור נזילות ברמת גן, מאתר נזילות ברמת גן או כל שירות דומה, פשוט צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

איתור נזילות מים באשדוד

שירות איתור נזילות בקרבת רמת גן: איתור נזילות במרכז, איתור נזילות בגבעתיים, איתור נזילות בראשון לציון

דילוג לתוכן