בלוג

איתור נזילות בבריכות שחייה

איתור נזילות בבריכות שחייה

איך ניתן לאתר נזילה בבריכה?

בריכת שחייה בחצר הבית יכולה להיות פתרון נהדר עבור משפחה עם ילדים בהיבט של העברת הזמן הפנוי בעיקר בחודשי הקיץ החמים. אצלנו במדינת ישראל, הקיץ ארוך יחסית למדינות אחרות וגם בחודשי האביב וראשית הסתיו ניתן לטבול בבריכה כאשר זו מחוממת לטמפרטורה נכונה. אך לעיתים הבריכה מביאה עימה מספר תקלות שאותם נרצה לתקן במהירות האפשרית כמו נזילות, למשל, שיכולות להתפשט לאיזורים אחרים של החצר או לבזבוז כמות גדולה של מים.

למי נפנה כאשר אנו צריכים לאתר נזילה בבריכה

בדרך כלל, בנושאים של נזילות או בעיות הקשורות לנושא מים אנו פונים באופן אוטומטי לאינסטלטור אך במקרה הזה לא תמיד אינסטלטור, מנוסה ככל שיהיה, יוכל לעזור לנו לפתור את הבעיה. בכדי לפתור את הבעיה באופן מוחלט עלינו לשכור את שירותיה של חברה שמטפלת בנושאים הקשורים לבריכה, שכן מעבר לנושאים של צנרת כאשר אנו מזהים תקלה בבריכה יש הרבה מאוד אלמנטים שיש לבחון שלא תמיד אינסטלטור יוכל לטפל בהם.

חלק מאותם נושאים שהחברה צריכה לבחון הם חדר המכונות של הבריכה שכן, ייתכן ואחד הרכיבים שם כשל או אפילו שם קיימת הנזילה, בדיקת צינור אספקת המים של הבריכה והצנרת כולה, בדיקה של נזילה מצנרת הסירקולציה של הבריכה, את צנרת הניקוז של הבריכה, בדיקה של איטום והבריכה ועוד מגוון רב של אלמנטים המשפיעים על תקינותה של הבריכה.

לכן, לאור המורכבות הרבה שהבריכה מביאה עימה בהיבט של איתור תקלות מומלץ לקרוא אך ורק לחברה שמבינה בנושאים של איתור תקלות בבריכה ותיקון שלהן.

כיצד נבחר חברה לאיתור נזילות בבריכות שחייה?

הדבר הכי חשוב כאשר אנו מחפשים חברה לאיתור נזילות בבריכות שחייה הוא למצוא חברה איכותית ומקצועית ואת זה נמדוד על פי מספר פרמטרים. קודם כל, הדבר הכי חשוב הוא הנסיון של החברה בתחום היות ואתם לא רוצים חברה ללא נסיון שתתגלח על הזקן שלכם. בסופו של דבר השקעתם בבריכה הרבה מאוד כסף ואתם לא רוצים שמישהו יגיע ויגרום יותר נזק מתועלת. לכן, בדקו מהו הנסיון הרלוונטי של אותה חברה בתחום איתור נזילות מים ותיקון בריכות שחייה.

מעבר לכך, מומלץ גם לוודא כי לחברה יש ציוד מתקדם לאיתור נזילות, שכן בעת בחינת הבריכה ואיתור הנזילה יש להשתמש בציוד מתקדם שבודק לחץ בצנרת, ציוד לאיתור נזילות מתחת לקרקע וכמובן חלקי חילוף לתיקון הבריכה בעת הצורך.

אנחנו בקבוצת דניאל איתור נזילות ושיקום מבנים מתמחים גם בתחום איתור נזילות בבריכות שחייה ואנו נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם באיתור הנזילה בבריכת השחייה שלכם, בין אם זו בריכה פרטית קטנה או בריכה מוסדית גדולה. הנסיון אותו צברנו בתחום מסייע לנו לאתר בעיות ולהציע ללקוחותינו את הדרך המהירה והאיכותית ביותר לפתור אותה.

דילוג לתוכן