בלוג

ניהול תביעות נזילות מים מול חברת הביטוח – תנו לנו להתעסק בזה

ניהול תביעות נזילות מים מול חברת הביטוח - לדעת להתנהל נכון!

כל אחד מכיר את תחושת הסטרס, כאשר מגלים כי ישנה נזילת מים בבית. מדובר על מצב, שבו מופיעים כתמי רטיבות על קירות הבית, ישנו ריח לא נעים של עובש וטחב ולעיתים אף ניתן לראות את הנזילה עצמה. במידה ויש לכם ביטוח מבנה, ניתן לתבוע את חברת הביטוח, על מנת לקבל החזר הוצאות, עבור שיקום הדירה. 

אך כל מי שניסה להתמודד מול חברת הביטוח, גילה כי מדובר על משימה לא פשוטה. לכן ההמלצה הכללית היא להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום של ניהול תביעות נזילות מים מול חברת הביטוח, מאחר וזוהי הדרך היעילה ביותר לנצח בתביעה. אנו בחברת דניאל איתור נזילות ושיקום מבנים, מספקים לכל אחד את ההזדמנות לעמוד מול חברת הביטוח, במטרה לקבל את מה שמגיע לכם.

ניהול תביעות נזילות מים מול חברת הביטוח – מה כדאי לדעת בנושא?

קודם כל, חשוב להבין כי לא מומלץ להתמודד בצורה עצמאית מול חברת הביטוח, מאחר וברוב המקרים מדובר על מאבק שנועד מראש לכישלון. יש לזכור כי האינטרס של חברת הביטוח הוא לשלם מעט ככל הניתן למבוטחים שלה, ולכן כדאי להתמודד עם חברת הביטוח באמצעות חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום. אנו מספקים שירות ייחודי של ניהול תביעות נזילות מים מול חברת הביטוח, באמצעות שימוש בצוות המקצועי והמיומן שלנו. אנו מספקים מגוון רחב של עורכי דין, שמאים, קבלני בניין ומאתרי נזילות, שישמחו לייעץ ולסייע לכם בשיקום הדירה ובהתמודדות מול חברת הביטוח. כדאי לציין כי השירות של ניהול תביעה מול חברת הביטוח ניתן ללא תשלום, במטרה לאפשר לכל אחד להתמודד מול חברת הביטוח.

ניהול תביעות נזילות מים מול חברת הביטוח – כיצד לעשות זאת נכון?

אנשים רבים מאמינים כי הפוליסה היקרה שהם רכשו מחברת הביטוח, מספקת להם את האפשרות לישון ללא דאגות וללא חששות. אך למעשה, ברגע האמת, חברות הביטוח נוטות להתנער מהמבוטחים שלהן, תוך כדי שימוש בסעיפים שונים ובטריקים משפטיים. לכן במקרה של נזילה, מומלץ לא להסתמך על חוות הדעת של המומחים מטעם חברת הביטוח, אלא להסתייע בשירותיה של חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום. בצורה כזו, ניתן לקבל חוות דעת אובייקטיבית אודות מקור הבעיה, אשר לא פעם מכוסה על ידי חברת הביטוח. אנו מספקים דוח רשמי בנוגע למקור הבעיה ודואגים להעביר אותו לחברת הביטוח, במטרה להבטיח כי היא תכסה את העלויות של שיקום הדירה. לא פעם מדובר על מאות אלפי שקלים, ולכן כדאי להסתייע בשירותינו, ולא לסמוך על המומחים מטעם חברת הביטוח. 

אנו בחברת דניאל איתור נזילות ושיקום מבנים נשמח לספק לכם ייעוץ חינם וניהול תביעות מול חברת הביטוח שלכם. אנו מתחייבים לשיקום מקצועי של הדירה, תוך כדי עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים, צרו קשר.

דילוג לתוכן