בלוג

צילום קווי ביוב

צילום קווי ביוב

אין ספק שהטכנולוגיה מביאה איתה קידמה ואמצעים רבים עימם אנו עובדים בחיי היום יום. שימוש בטכנולוגיות הנכונות עשוי לחסוך לנו זמן רב וכמובן גם לא מעט כסף.

אחד מהאמצעים הללו הוא מצלמה לצילום קווי ביוב שבעזרתה אנו יכולים לדעת למעשה מיקום מדויק של סתימה, או מיקום מדויק של נזילה שקיימת לנו בתור הצנרת הראשית.

במסגרת התהליך עצמו של צילום קווי ביוב, מוחדר אל תוך הצנרת סיב אופטי שבאמצעותו בעל המקצוע מצלם את הצנרת על כל חלקיה. זוהי משימה מאוד מורכבת ובכדי שנקבל תוצר טוב לאחר מכן ונוכל לדעת היכן הבעיה של הצנרת על בעל המקצוע שמבצע את הצילום להיות מקצועי וכמובן שצריך להיות לו ניסיון רב בצילום קווי ביוב. התהליך עצמו אמנם אינו זול אך הוא מאפשר לנו לאבחן האם יש צורך בתיקון, לבצע תיקונים בצורה חכמה ונקודתית יותר, ואף מוזיל את עלות התיקון והופך אותו לתהליך נקודתי ופחות מסורבל. 

מהו התהליך של צילום קווי ביוב?

צילום קווי ביוב הינו תהליך שיש לבצע בצורה סדורה בכדי לקבל תוצאה מיטבית, ולכן קודם כל יש להכין את קו הביוב עצמו לצילום. ההכנה תתבצע באמצעות שטיפה של קו הביוב שהיא קריטית מאוד, ובלעדיה אנו עלולים לקבל תוצאות לא ברורות ואף שגויות. חשוב להבין שצילום לא ברור ולא מקצועי עשוי לגרום לממצאים שגויים, ובהתאם לכך גם לביצוע תיקונים מיותרים ואף מזיקים. מעבר לכך, במידה ויש סתימה, השטיפה תפתח אותה ותאפשר צילום יעיל של כל קו הצנרת. לחילופין, במידה ויש הצפה של הביוב, יש לבצע תהליך של שאיבה של קו הביוב בכדי לקבל תוצאות מיטביות של הצילום. לאחר מכן, יגיע מאתר הנזילות ויבצע החדרה של סיב אופטי לתוך הצנרת ויבדוק אותה לכל אורכה. השלבים הבאים כוללים ניתוח על ידי מאתר נזילות ושליחת  דו״ח מסודר של הצילום. כמובן שישנה גם אפשרות לקבל העתק וידאו של הצילומים. 

מתי נצטרך צילום קווי ביוב?

אנו נצטרך את השירות של צילום קווי ביוב במגוון מקרים, בין היתר כאשר יש לנו סתימות חוזרות ונשנות בקו הביוב. במקרה כזה נרצה כמובן לדעת מהו הגורם לכך והחדרה של סיב אופטי למטרות צילום הוא פתרון טוב לדעת מה קורה לנו בתוך הצנרת. בנוסף, לפני קבלת טופס ארבע, שהוא אישור אכלוס בפרויקט חדש יש לבצע צילום של קווי הביוב ולהוסיף דו״ח מבעל המקצוע שביצע את הצילום שקו הביוב אכן תקין. כמו כן, לפני שרוכשים דירה גם כן נהוג לבצע צילום של קו הביוב בכדי לראות שצנרת הדירה אכן תקינה. 

אנחנו בדניאל איתור נזילות ושיקום מבנים דואגים לבצע את צילום קו הביוב שלכם בצורה המקצועית ביותר, היות ואנו מודעים לחשיבות הצילום ותוצאותיו המדויקות. הניסיון הרב שצברנו במהלך שנות עבודתנו מקנה לנו את היכולות לבצע צילום קווי ביוב ולאחר מכן לנתח את הנתונים באופן הכי מקצועי ואיכותי שניתן. כמו כן, לא פחות חשוב מכך, אצלנו תקבלו את המחירים הטובים ביותר עבור צילום קו הביוב.

לסיכום,

אם יש לכם צורך בצילום קו ביוב, פשוט צרו איתנו קשר לקבלת השירות הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר.

דילוג לתוכן