בלוג

שיטות נפוצות לאיתור נזילות

שיטות מומלצות לאיתור נזילות

מה הן השיטות המומלצות ביותר לאיתור נזילות?

כל אחד עלול לגלות כי הוא סובל מנזילה בבית. אומנם הסיבה לנזילה יכולה להיות שונה מאדם אחד למשנהו, בין אם מדובר על ליקויי איטום או לחילופין, בלאי בצנרת המים, בכל מקרה מדובר על מצב לא נעים, המצריך טיפול יסודי ומקצועי. יש לזכור כי אסור בשום אופן להזניח נזילה, מאחר והדבר עלול לגרום להתפשטות של עובש וטחב בחלל המגורים. מעבר לכך, חשוב לזכור כי המים עלולים לחלחל לתוך הקונסטרוקציה של הבניין ולגרום לקורוזיה, אשר עלולה להוביל לחוסר יציבות של כל המבנה. לכן במקרה של נזילה, חשוב להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום.

 

אנו בחברת דניאל איתור נזילות ושיקום מבנים נשמח לסייע ולייעץ לכם בתחום. אנו מקפידים על שירות אדיב ומקצועי לצד סטנדרטים גבוהים וליווי אישי לכל אורך הדרך. 

שיטות מומלצות לאיתור נזילות – כיצד לעשות זאת נכון?

על מנת לאתר את הנזילה בצורה המהירה והיעילה ביותר, יש צורך לבצע בדיקה מקדימה של תשתיות האיטום בשטח המבנה. יש לזכור כי רוב הנזילות מתרחשות כתוצאה מאיטום לקוי, ולכן רק הגיוני לבחון את איכות האיטום ואת רמת היעילות שלו. השיטה הנפוצה ביותר לצורך בדיקת האיטום הינה שיטת ההמטרה, הכוללת המטרה של מים על גבי הגג של המבנה, במטרה לבחון היכן מתקיים חלחול המים. במידה והמים אינם מצליחים לחלחל לתוך הגג או הקירות של המבנה, הדבר מעיד על איטום איכותי. במצב מסוג זה, ניתן להסיק כי מקור הבעיה הוא בלאי של צנרת המים או צנרת הביוב. אם בעבר היה צורך לשבור את הקירות ולפרק מרצפות, במטרה לחשוף את קו הצנרת ולאתר את מקור הנזילה, הרי שהיום ישנן שיטות יעילות ומקצועיות יותר. 

שיטות מומלצות לאיתור נזילות – מה קיים היום בשוק?

אין ספק כי הטכנולוגיה רק הולכת ומתפתחת, דבר שמאפשר לכל אחד ליהנות משיטות עבודה יעילות ומוצלחות יותר. כתוצאה מכך, היום ניתן לאתר נזילות באמצעות מכשור מודרני וחדשני, המאפשר לזהות בצורה וודאית את מקור הנזילה, ללא שום צורך להרוס את קירות הבית או לפרק את המרצפות. למשל, איתור נזילות במצלמה תרמית, מאפשר לזהות את שינויי הטמפרטורה, דבר המעיד על מקור הנזילה. כמו כן, ניתן להשתמש בציוד ומכשור משוכלל נוסף, על מנת לאתר כל סוג של נזילה, בצורה המהירה והיעילה ביותר. לכן כל מי שסובל מכתמי רטיבות או כתמי עובש, חייב להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית ומנוסה שמתמחה בתחום. זוהי הדרך היעילה ביותר לאתר את מקור הבעיה, במטרה לטפל בה בצורה היסודית ביותר. 

אנו בחברת דניאל איתור נזילות ושיקום מבנים משתמשים בציוד ובמכשור החדשני והמודרני ביותר בתחום. אנו נהנים משנים של וותק וניסיון ומקפידים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר, לצד שירות אדיב ומקצועי. לקבלת ייעוץ מקצועי או מידע נוסף, צרו קשר עוד היום

דילוג לתוכן